خرید بهترین قرص لاغری بلوبری

بلوبری را با تضمین مرجوعی بخرید و اگر راضی نبودید عودت بدید!

قرص لاغری ادیوس نیو گلد اصل

قرص ادیوس اسپانیایی ادیوس اصل فقط از میهن طب بخواهید

با کمک رژیم سیب زمینی لاغر شوید!

*توجه*                                        *توجه*

این رژیم برای افراد بالای ۵۰ سال و جوانان زیر ۱۸ سال
به هیج عنوان توصیه نمیگردد

توجه داشته باشید در طول رژيم باید اب زیادی نوشیده شود و این رژیم نباید بیشتر ۱ هفته به طول بیانجامد

سیب زمینی حاوی ویتامین های گروه C، K، B و همچنین مواد معدنی مانند فیبر و نیاسین است. به دلیل اینکه سیب زمینی فاقد ویتامین های گروه  E و A می باشد

مصرف رژیم لاغری:

روز اول:

این رژیم در وعده صبحانه باید دو عدد سیب زمینی پخته شده میل شود. اندازه سیب زمینی ها بهتر است که متوسط باشد. در وعده نهار نیز دو عدد سیب زمینی پخته شده میل شود. ولی در وعده شام باید سه عدد سیب زمینی پخته شده مورد استفاده قرار گیرد.

روز دوم:

مانند روز اول باید در وعده صبحانه و نهار دو عدد سیب زمینی پخته شده و در وعده شام نیز دو عدد سیب زمینی پخته شده .

روز سوم:

مقدار سیب زمینی در روز سوم این رژیم مانند روز اول باید در وعده صبحانه و نهار دو عدد سیب زمینی پخته شده و در وعده شام نیز باید ۳ عدد سیب زمینی متوسط پخته شده مصرف شود.

سیب-زمینی-پخته-شده

سیب-زمینی-پخته-شده

توجه

نهایت زمانی که می توان رژیم لاغری سیب زمینی را ادامه داد هفت روز است و پیشنهاد می شود که اگر قصد دوباره گرفتن این رژیم کاهش وزن را دارید فاصله ای یک ماهه بین رژیمتان بگذارید. در صورت ضعف و بی حالی می توانید یک عدد خرما در میان وعده میل کنید.

در طی دوره سه روزه این رژیم حتما آب فراوان میل کنید. برای تنوع می توان در یک وعده به جای سیب زمینی از یک عدد تخم مرغ نیز استفاده کرد. می توانید سیب زمینی را همراه با نمک و فلفل میل کنید ولی از مصرف نان, روغن و سایر خوراکی ها در طی رژیم سیب زمینی خودداری کنید. همچنین نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه نیز باید بدون قند و شکر استفاده شوند و خوردن نوشابه در طی این مدت ممنوع است.


خرید قرص لاغری
قرص لاغری ادیوس
قرص لاغری بلوبری

 

نظر دهید!!!

پیشنهادات فروشگاه

میهن طب بعد از 3 سال تجربه در فروش محصولات چاقی و قرص های لاغری این افتخار را دارد که با ضمانت اصالت و کیفیت ارائه دهد پشتیبانی:09129215173 رد کردن